Комунальне Некомерційне Підприємство Стрийської районної Ради "Стрийська Центральна Районна Лікарня"

Лікарі

Гнидин  Уляна  Йосипівна – лікар-невропатолог

(кабінет 407)

Закінчила  Львівський  ДМУ ім.Д.Галицького у 2001 році

Кваліфікаційна  категорія – вища.

 

Грибик  Христина  Степанівна - лікар-невропатолог

(кабінет 407)

Закінчила  Львівський  ДМУ ім.Д.Галицького у 1994 році

Кваліфікаційна  категорія – вища.

 

Мицько Мар’яна  Степанівна - лікар-невропатолог

(кабінет 407)

Закінчила  Львівський  ДМУ ім.Д.Галицького у 2000 році

Кваліфікаційна  категорія – вища.

 

Саковець  Оксана  Романівна – лікар-гастроентеролог

(кабінет 417)

Щакінчила Чернівецький МІ у 1992 році

Кваліфікаційна  категорія – вища.

 

Проценко Олексій  Миколайович – лікар-уролог

(кабінет 414)

Закінчив Львівський  ДМУ  ім.Д.Галицького  у 2002 році.

Кваліфікаційна  категорія – вища.

 

 

Шуманський  Ростислав  Богданович – лікар-проктолог

(кабінет 419)

Закінчив  Львівський  НМУ  ім.Д.Галицького  у 2005 році.

Кваліфікаційна  категорія – перша.

 

Мачалаба Ярина  Степанівна – лікар-офтальмолог

(кабінет 301)

Закінчила  Львівський НМУ ім.Д.Галицького  у 2011 році.

Кваліфікаційна  категорія – перша.

 

Качалуба  Галина  Йосипівна – лікар-офтальмолог

(кабінет 412)

Закінчила  Тернопільський  ДМІ у 1974 році.

Кваліфікаційна  категорія – перша.

 

 

Теліга  Алла  Сидорівна – лікар-дерматовенеролог

(кабінет 305)

Закінчила Тернопільську ДМА ім.І.Я.Горбачевського у 2001 році

Кваліфікаційна  категорія – вища.

 

Суслик  Леся  Богданівна – лікар-кардіолог

(кабінет 704)

Закінчила НМУ ім.О.О.Богомольця у 1999 році

Кваліфікаційна  категорія – вища.

 

Шпарик  Мар’яна  Зеновіївна – лікар-психіатр

(кабінет 406)

Закінчила  Львівський  НМУ ім.Д.Галицького у 2013 році

 

Яворська  Олександра  Яківна – лікар-нарколог

(кабінет 405)

Закінчила Івано-Франківський ДМІ у 1983 році

Кваліфікаційна  категорія – вища

 

Мелешко  Наталія  Ярославівна – лікар-інфекціоніст

(кабінет 501)

Закінчила Івано-Франківську  ДМА у 2001 році

Кваліфікаційна категорія – вища

 

Мельник  Олег  Артемович – лікар-онколог

(кабінет 418)

Закінчив Львівський НМУ ім.Д.Галицького  у 2004 році.

Кваліфікаційна  категорія – друга

 

Процак  Дмитро  Миронович – лікар-ортопед-травматолог

(кабінет 420)

Закінчив  Івано-Франківський  ДМУ у 2006 році

Кваліфікаційна  категорія – перша 

 

Ксьонжик  Олександра  Іванівна – лікар-хірург

(кабінет 422)

Закінчила  Львівський ДМІ  у 1986 році

Кваліфікаційна категорія – перша.

 

Вежбовський  Євген  Романович – лікар-хірург

(кабінет 422)

Закінчив  Чернівецький  МІ  у 1993 році

Кваліфікаційна  категорія – перша

 

Сташко  Ірина  Зеновіївна – лікар-ендокринолог

(кабінет 413)

Закінчила  Івано-Франківський  НМУ  у 2010 році

Кваліфікаційна  категорія – друга

 

Приймич  Лідія  Михайлівна – лікар-ендокринолог

(кабінет  413)

Закінчила  Львівський  ДМІ ім.Д.Галицького  у 1993 році

Кваліфікаційна  категорія – вища

 

Федорів  Любомир  Андрійович – лікар-отоларинголог

Закінчив  Львівський  НМУ  у 2017 році