Комунальне Некомерційне Підприємство Стрийської Міської Ради "Стрийська Центральна Районна Лікарня"

21 червня - День медичного працівника

Шановні медичні працівники!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята — Дня медичного працівника, і дозвольте подякувати Вам за щоденну виснажливу працю — невпинну боротьбу за  здоров’я та життя людини.

2019-2020 роки, коли   людство  зіштовхнулося  з  новим  викликом -коронавірусом, як  ніколи  показали, наскільки  необхідною, цінною  та  корисною є  професія  медика.

Ви завжди готові прийти на допомогу незнайомій людині, виявляючи відданість своїй справі, ігноруючи особисті плани і проблеми, часто наражаючись на професійні небезпеки і навіть ризикуючи власним життям.

У Ваших руках — складна і відповідальна справа. Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання, і це — найголовніше.

В  цей  святковий  день – День медичного  працівника, бажаю Вам та Вашим родинам здоров’я, щастя, добра і благополуччя, невичерпної енергії та нових професійних здобутків.

Кожен з Вас мріє про що — щось своє. Бажаю, щоб всі мрії стали дійсністю. Нехай достаток буде панувати в Ваших будинках, а в Ваших душах буде жити любов, радість і повагу. Зі святом, всіх благ!

     Директор  КНП  "Стрийська  ЦРЛ" О.Ігнатов