Комунальне Некомерційне Підприємство Стрийської районної Ради "Стрийська Центральна Районна Лікарня"

Звернення медичних працівників до жителів Стрийського району!

Шановні мешканці  Стрийщини! 

У  Львівській області госпіталізовані  у  клінічну інфекційну лікарню м.Львова пацієнти  з підозрою на коронавірусну інфекцію.

Згідно наказу МОЗ України № 167 від 13.03.2020 р. КНП «Стрийська  ЦРЛ» переведена на карантинний режим роботи.

Планова госпіталізація хворих, планові  оперативні  втручання, профілактичні  медичні  огляди, профілактичні  щеплення в  даний  час  проводитися  не  будуть.

 
З метою забезпечення профілактики коронавірусної  інфекції просимо:
- зберігати спокій;

- дотримуватися  протиепідемічного  режиму (часто  мити  руки);

- у  випадку  захворювання  звертатися  за  консультацією  до  свого  сімейного  лікаря;

- за консультацією  до  вузькопрофільних  спеціалістів звертатися  після  консультації  сімейного  лікаря  та  його  скерування;

- додаткові  методи  обстеження (ультразвукова  діагностика, фіброгастроскопія, біохімічні  лабораторні  обстеження, тощо) проводяться  тільки  в  екстреному  випадку;
- не звертатися в поліклінічне та відділення невідкладної (екстреної)  медичної  допомоги  (приймальне  відділення) без попереднього огляду і консультації свого сімейного лікаря.

 УВАГА: У  випадку  захворювання (підвищенні температури тіла, задишці) негайно зв’язуватись з своїм сімейним лікарем не покидаючи свого житла. Забезпечити умови самоізоляції.
За рекомендацією сімейного лікаря викликати бригаду швидкої медичної допомоги через 103 вказуючи свої симптоми захворювання.
Госпіталізація хворих з ознаками гострих респіраторних захворювань, з явищами затрудненого дихання буде проводитися тільки за викликом бригади швидкої медичної допомоги. Самостійно в відділення невідкладної (екстреної)  медичної  допомоги  не  звертатися.
При потребі отримання інформації щодо епідемічної ситуації та вияснення інших питань пов’язаних з коронавірусною інфекцією в районі можна звертатись за телефоном до свого сімейного лікаря, в робочий час до адміністрації  КНП  «Стрийська  ЦРЛ» - тел. 7-09-14.

Просимо:
- не виходи на вулицю, не виїжджати в інші населені пункти без потреби;
- не відвідувати місця скупчення людей, ринки, супермаркети, перукарні;
- не обнімайтеся, не цілуйтеся, не вітайтеся за руку.
УВАГА: Забезпечте самоізоляцію своїм рідним, які повернулися із-за кордону на 14 днів, у перший день після повернення повідомити про це свого сімейного лікаря.

Будьте здорові.

Адміністрація КНП «Стрийська  ЦРЛ»