Комунальне Некомерційне Підприємство Стрийської Міської Ради "Стрийська Центральна Районна Лікарня"

ПРАВИЛА ВІЗИТУ ДО СТОМАТОЛОГА ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

У стоматологічних клініках пацієнтів приймають виключно за попереднім записом. Це необхідно, щоб заклад міг організувати безпечні умови:
- уникнути скупчення людей в чергах;
- мати інформацію про стан здоров’я пацієнта до його прибуття;
- прибирати та провітрювати між прийомами хворих.
За день до запланованого візиту, співробітники закладу мають додатково зателефонувати пацієнту та запитати про стан здоров’я, наявність респіраторних симптомів та контакти з хворими на респіраторні захворювання. Слід бути чесним у своїх відповідях, щоб створити безпечні умови для пацієнтів і медичних працівників.
Плановий візит необхідно відкласти, якщо наявні симптоми респіраторного захворювання, або протягом 14 днів був контакт з хворим на COVID-19.
Очікувати прийому слід поза межами закладу, дотримуючись фізичного дистанціювання (не менше одного метра), респіраторної гігієни та етикету кашлю.
Перед тим як увійти до стоматологічного кабінету, рекомендовано помити руки з милом або обробити їх спиртовмісним антисептиком.
Перебування в закладі сторонніх осіб, зокрема супроводжуючих, заборонено. Навіть, якщо вам потрібна моральна підтримка. Виключенням є супровід дитини до 14 років одним із батьків або супровід людини з інвалідністю.
У стоматологічних клініках пацієнтів приймають відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 9 травня 2020 року № 19 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні стоматологічної допомоги на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».