A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне Некомерційне Підприємство Стрийської Міської Ради "Стрийська Центральна Районна Лікарня"

Пакети послуг: як дізнатись, що можна отримати безоплатно?

 

З 1 квітня 2020 року Програма медичних гарантій включає безоплатні послуги на всіх рівнях медичної допомоги. НСЗУ уклала договори лише з тими закладами, які відповідали вимогам для надання пацієнтам якісної медичної допомоги. Вся інформація про законтрактовані медичні заклади, послуги, які вони надають, та сплачені за це суми відкрита і публікується на сайті НСЗУ.
Найчастіше наші підписники питають, як дізнатись, які саме послуги входять до Програми медичних гарантій і, відповідно, є безоплатними. Це детально описано на сайті НСЗУ у розділі “Вимоги ПМГ-2020” https://bit.ly/3gt7g3i.
Наприклад, можна прочитати, що входить у медичну допомогу при гострому мозковому інсульті: від первинного огляду пацієнта до вторинної профілактики та реабілітації. Або ж що включають хірургічні операції в стаціонарі, допомога при пологах, колоноскопія, гемодіаліз. Переходьте за посиланням, шукайте послугу, яка вас цікавить, та відкривайте файл зі специфікацією надання послуг. В умовах закупівлі написано, яке обладнання та фахівців повинен мати заклад, щоб підписати відповідний пакет послуг із НСЗУ.
А на дашборді НСЗУ зазначені всі законтрактовані медичні заклади, у яких можна отримати безоплатну допомогу: комунальні, приватні і ФОП. Впишіть потрібну послугу в поле «Напрям, група послуг» і побачите, хто її надає https://bit.ly/3j2fmSy.
Пам’ятайте, що ви завжди можете зателефонувати у контакт-центр НСЗУ за номером 16-77 і дізнатися, які послуги входять до кожного пакету і що можна отримати безоплатно

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень